V internetovom obchode www.presskarton.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom: dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi alebo na pošte.

online platba - platba prostredníctvom platobného systému 24-pay, ktorý podporuje online platby od nasledujúcich bánk: Slovenská sporiteľňa, Tatra Banka, VÚB, ČSOB, UniCredit Bank, Poštová banka a Sberbank. Pre úspešné zrealizovanie platby stačí mať účet v jednej z uvedených bánk. V prípade, že sa vaša banka v zozname nenachádza, systém vám poskytne údaje k bankovému prevodu.

platba kartou online - platba kreditnou alebo debetnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka vám kartu vydala. Funguje ako internet banking, no namiesto čísla účtu zadávate údaje o vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke platobného systému 24-pay, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

hotovosť - platba v hotovosti je možná len pri osobnom odbere v predajniach s registračnou pokladnicou. Platbu je taktiež možné uhradiť kartou cez platobný terminál.

Dodacie podmienky

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Objednávka je akceptovaná a expedovaná v lehote do 2 pracovných dní. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www.presskarton.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

Slovenská pošta – riadi sa platnými podmienkami Slovenkej pošty – doba dodania zásielky je 2. pracovný deň po podaní zásielky. V prípade služby "Balík na poštu" resp. nezastihnutia adresáta pri službe "Balík na adresu", bude vaša zásielka uložená na pošte. O tejto udalosti budete informovaný prostredníctvom avíza (SMS, email alebo fyzické oznámenie o uložení zásielky). Úložná doba, počas ktorej si môžete zásielku na pošte vyzdvihnúť, je 10 dní.

kuriér - doručenie zásielky nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

osobný odber – tovar si môžete prevziať po pripravení na zvolenom odbernom mieste do 5 pracovných dní.

Dodacie náklady

V súlade s čl. 10. obchodných podmienok si predávajúci účtuje k cene objednaného tovaru nasledovné ceny za dodanie:

Cena objednávky SP - Balík na adresu / Kuriér SP - Balík na poštu
0€ až 60€ 3,50€ 3,00€ 2,50€ 2,00€
60€ a viac zadarmo zadarmo zadarmo zadarmo

 

*online platba / platba kartou Balné neúčtujeme.

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme kontaktovať.