Potravinárske fólie

Ručná potravinová fólia, niekedy označovaná ako fresh fólia, našla svoje uplatnenie nielen v obchode s potravinami a v potravinárskom priemysle, ale taktiež v domácnostiach. Ručná potravinová fólia je určená pre každodenné použitie a balenie potravín, ktoré vydržia  dlhšie čerstvé a zachovajú si tak svoju chuť i vôňu  skutočne dlho. Vyberte si u nás. Ručné potravinové fólie ponúkame v rôznych veľkostiach za veľmi priaznivé ceny.

  • bezpečný obal pre potraviny
  • predĺženie životnosti potravín
Potravinové fólie sú zdravotne nezávadné, a tak sú vhodné predovšetkým na balenie potravinových výrobkov, ktoré chránia pred oschnutím a zaručia im tak dlhšiu trvanlivosť. Uplatnenie nachádzajú okrem obchodov s potravinami aj v bežných domácnostiach.
  • Potravinové fólie sú pevné a elastické, vďaka čomu sú ideálnym materiálom na balenie mäsa, mrazených výrobkov, lahôdok a v domácnosti na balenie pečiva.  

    Použitie

    Prieťažné fólie na balenie potravín, rôznej hrúbky a šírky podľa balených potravín, pre ručné aj automatické balenie. Vhodné na balenie pekárenských výrobkov, knedlíkov, ovocia a zeleniny, mäsových výrobkov atď. Potravinárske fólie predávame v prevedení so šírkou 30 cm alebo 45 cm, s návinom  300 m alebo 1 500 m. Pre jednoduché odvíjanie a oddeľovanie potravinových fólií sa používajú rezačky fólií.

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.