Fólie

Baliace fólie, bublinkové fólie, PE v roliach

Baliace fólie v roliách pre zabalenie jednotlivých alebo viec kusov predmetov dohromady. Vhodné pre balenie krabíc a rôzných neforemných kusov tovaru. Dokonale fixujú, pri omotávania vzájomne na seba lepia, sú veľmi odolné, udržia veľkú gramáž, pritom sa po omotaní ľahko odtrhávajú.

Baliace fólie v rolkách

Baliace fólie vám pomôžu dokonale zabaliť akýkoľvek tovar. Ponúkame priehľadné i nepriehľadné baliace fólie v roliách rôznych rozmerov i dĺžok, čierne fólie pre zabezpečenie anonymity produktov a ochrany pred poveternostnými vplyvmi. Tieto fólie sú vhodné pre eshopy, prepravné služby, vo výrobe, skladoch, obchodoch, na úradoch, ale napríklad aj v domácnostiach.

Bublinkové fólie

Bublinková fólia je ľahko použiteľný, flexibilný a pružný obalový materiál, ktorý sa prispôsobí rôznemu obaľovanému materiálu. Je špeciálnym typom tvarovanej 100 % recyklovateľnej dvojvrstvovej polyetylénovej fólie (LD-PE) so vzduchovými bublinkami s možnosťou tepelného zvárania. Používa sa predovšetkým pri expedícii a preprave tovaru. Je určená na mäkké balenie krehkých, na oder citlivých výrobkov, predovšetkým skla, porcelánu, keramiky, výrobkov spotrebnej elektroniky alebo nábytku ako ochrana pred ich poškodením. Poskytuje veľmi dobrú povrchovú ochranu a prevenciu pred vibráciami a otrasmi počas prepravy. Používa sa tiež na izolácie, prikrývanie bazénov, výrobu protinárazových obalov a obálok apod. Bublinkovú fóliu je tiež možné použiť ako vyplňovací materiál, preto nesmie chýbať na Vašej expedícii či v kancelárii.

Stretch prieťažnej fólie pre ručné balenie

Hodí sa do domácností, skladov aj do výroby. Stretch prieťažnej fólie sú určené pre ručné balenie drobných i väčších predmetov. Dokonale fixujú, chráni, sú odolné proti vonkajším vplyvom. Tovar dokonale fixuje a chráni.